Wynajem rusztowań w Opolu

Wynajem rusztowań budowlanych Opole

Remonty budowlane wiąże się z zastosowaniem odpowiednich konstrukcji. Jedną z najbardziej podstawowych są rusztowania. Mają zastosowanie zarówno przy okazji obiektów o niewielkich gabarytach, jak również tych o dużej kubaturze. W celu postawienia solidnego rusztowania, które umożliwi bezpieczne i wygodne prowadzenie prac, niezbędne jest wykorzystanie poszczególnych elementów mocujących oraz stabilizujących.

Wypożyczalnia rusztowań – Opole

Dla wielu firm możliwość wypożyczenia rusztowania jest rozwiązaniem bardzo komfortowym. W szczególności przedsiębiorstwa realizujące obiekty mieszkalne, takie jak bloki czy inne typy budynków chętnie wykorzystują tego typu możliwość. Wypożyczenie rusztowania często uwzględnia także zatrudnienie ekipy odpowiedzialnej za postawienie konstrukcji. W wielu przypadkach niezbędne są atesty do przeprowadzania tego rodzaju prac. Wynika to z faktu, iż cała konstrukcja musi posiadać odpowiednie systemy mocowań oraz określoną siłę udźwigu. W przypadku bloków mieszkalnych niejednokrotnie stosuje się rusztowania okalające cały budynek. Przekłada się to na ich większą stabilność.

Rusztowania – wynajem w Opolu

Rusztowania wykorzystywane są nie tylko w typowo budowlanej branży. Także prace konserwatorskie, związane z renowacją zabytkowych obiektów architektonicznych wymagają wykorzystania tego rodzaju konstrukcji. Niezbędne staje się zastosowanie odpowiednich elementów, które pozwolą na stabilne mocowanie, a jednocześnie nie uszkodzą poszczególnych części składowych budowli. To istotne przy okazji budynków posiadających szereg zdobień, także rzeźb, które poddawane są pracom renowatorskim.

Dostępne w ofercie rusztowania, to kompleksowe rozwiązanie, które posiada niezbędne elementy. Dotyczy to zarówno zespołu barierek i słupków, ale również podestów wyposażonych we włazy wraz z drabinkami, umożliwiającymi poruszanie się pomiędzy poziomami. Wysoka jakość samych podestów, które wykonywane są z drewna kutego lub stali, zapewnia całości dużą wytrzymałość. Także pozostałe elementy produkowane są z odpowiedniego typu metalu, co przekłada się na ich odporność na działanie warunków atmosferycznych, a zatem również wytrzymałość. Nasza firma oferuje tylko sprawdzone rozwiązania. Wszelkie produkty, dostępne w ofercie najmu, pochodzą od czołowych producentów rusztowań. Posiadają niezbędne atesty, dopuszczające tego typu konstrukcje do użytku w sektorze budowlanym i nie tylko. Typ elementów oraz ich ilość dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Oznacza to możliwość zastosowania zróżnicowanych elementów mocujących i stabilizujących, w zależności od rodzaju budynku.

Wynajem rusztowania – dlaczego warto?

Firma nie tylko wynajmuje, ale również dostarcza do miejsca docelowego elementy rusztowania. Umożliwia także jego postawienie. Dzięki temu przedsiębiorcy otrzymują gotową do użytku konstrukcję, która powstała w oparciu o wytyczne dotyczące tego typu realizacji. Przekłada się to na bezpieczeństwo pracowników użytkujących rusztowanie.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu