Wynajem ogrodzeń tymczasowych

Jeżeli rozpoczynasz prace budowlane na określonym obszarze, jedną z pierwszych rzeczy, o jaką musisz zadbać, jest właściwe zabezpieczenie terenu przed osobami nieupoważnionymi. W przypadku, gdy nie masz wytyczonych odpowiednich granic obszaru, możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej, gdy dojdzie do ewentualnego wypadku na terenie budowy. Dlatego tymczasowe ogrodzenie jest niezbędne, aby zadbać o bezpieczeństwo na danej przestrzeni. Nasza firma oferuje wynajem ogrodzeń tymczasowych.

Czym jest tymczasowe ogrodzenie?

Zarówno ogrodzenie trwałe, jak i tymczasowe, wykonywane są najczęściej z metalu i służą do zabezpieczenia terenu. Oba typy produktów są popularnym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa na danym obszarze, jednak istnieją pewne różnice między rozwiązaniem tymczasowym i trwałym. Jedną z nich jest mobilność. Ogrodzenie stałe nie jest mobilne ze względu na znaczne obciążenie, jego przenoszenie jest niemożliwe. Tymczasowe natomiast można również nazwać „ruchomym” – nie ma problemu, by co jakiś czas przenieść je w inne miejsce. Wynajem tymczasowych ogrodzeń to idealna opcja dla osób, które potrzebują bardziej elastycznych rozwiązań. Jeśli uważasz, że wkrótce po zainstalowaniu będziesz musiał je przenieść, prawdopodobnie jest to opcja dla Ciebie. Poznaj naszą ofertę!

Wypożyczalnia ogrodzeń tymczasowych

Istnieje wiele miejsc, na których wykorzystanie takiej opcji będzie odpowiednim rozwiązaniem ze względu na konieczność częstego przemieszczania. Gdzie można wykorzystać ogrodzenia tymczasowe?

Place budowy

Place budowy to jedno z najczęstszych miejsc stosowania ogrodzeń tymczasowych, ponieważ mogą być one niebezpieczne dla przechodniów. Ważne jest, aby wyznaczyć dokładną ich granicę. Ogrodzenia tymczasowe świetnie sprawdzają się na placach budowy, ponieważ wystarczy je tylko rozstawić do momentu zakończenia budowy. Montuje się na nich często dodatkowo plandeki ochronne, które są przymocowane do stelaża i zapewniają dodatkową ochronę przed ewentualnymi odpryskami materiałów budowlanych podczas wykonywania prac. Jest to świetna metoda ogradzania również ze względu na możliwość instalacji plandek z ofertą reklamową skierowaną do przechodniów lub podróżujących samochodem niedaleko placu budowy. Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w kwestii obliczenia potrzebnej ilości przęseł do zabezpieczenia Twojego placu budowy, z chęcią pomożemy. Działamy jako wypożyczalnia ogrodzeń tymczasowych.

Imprezy plenerowe

Ogrodzenie tymczasowe jest przydatne podczas koncertów – stanowi ochronę przed wstępem osób nieupoważnionych, nieposiadających biletu na wydarzenie. Jest również poniekąd narzędziem do kontroli tłumu – postawione między widownią a sceną, jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa koncertującego artysty. Ogrodzenie tymczasowe sprawdzi się również na imprezach sportowych, rządowych, weselach oraz na planie filmowym. Zasadniczo każde miejsce, w którym należy wydzielić przestrzeń dla publiczności, wymaga zastosowania odpowiedniej bariery izolacyjnej. Oferujemy wynajem tymczasowych ogrodzeń. Proponujemy również rozwiązania służące do wyznaczania ciągów komunikacyjnych podczas imprez masowych.

Ogrodzenia dla zwierząt

Ogrodzenia tymczasowe stanowią także dobrą metodę, która sprawdzi się przy izolacji zwierząt np. w schronisku. Dzięki wielu możliwościom ustawienia (okrąg, kwadrat, prostokąt), są bardzo elastycznym rozwiązaniem umożliwiającym precyzyjne dopasowanie ogrodzenia do kształtu obszaru wybiegu.

Czy tymczasowe ogrodzenie to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie?

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad małym projektem budowlanym, realizujesz budowę na wielką skalę, czy może organizujesz event – przekonasz się, że ogrodzenie tego typu jest niezwykle przydatne.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami już dziś. Wypożyczalnia ogrodzeń tymczasowych to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz rozwiązania krótko- i długoterminowego.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu