Sprzedaż szalunków stropowych

W ofercie naszej firmy dostępna jest kompleksowa i profesjonalna sprzedaż szalunków stropowych. Dysponujemy szerokim asortymentem takich elementów, które w swoich konstrukcjach wykorzystują dźwigary wykonane z wysokiej jakości drewna. Są one zróżnicowane pod względem długości, więc można je bez większych problemów dopasować do różnych zastosowań. Nasze szalunki stropowe nadają się do użytkowania na stropach o standardowej oraz bardziej skomplikowanej konstrukcji. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku dostarczamy rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Można więc śmiało stwierdzić, że oferujemy sprzedaż szalunków stropowych obejmującą produkty, które zapewniają dość dużą elastyczność i dowolność, jeśli chodzi o ich ustawianie. Można je bez problemu wykorzystywać w mieszankach betonu o dużej grubości. Szeroki asortyment to bardzo ważny atut, dzięki któremu znajdziesz u nas szalunki stropowe do standardowych i bardziej nietypowych zastosowań.

Szalunki stropowe na sprzedaż – najważniejsze cechy i zalety

Dostępne w naszej ofercie szalunki stropowe są produktami charakteryzującymi się wieloma istotnymi cechami oraz zaletami. Przede wszystkim nie ważą wiele, więc nie wymagają stosowania żadnych specjalistycznych narzędzi montażowych. W razie potrzeby potrafimy jednak zapewnić naszemu klientowi elementy o większych rozmiarach i gabarytach – dopasowane do bardziej masywnych konstrukcji i innych nietypowych zastosowań. Szalunki dostępne w naszej ofercie składają się z drewnianych dźwigarów, podpór ocynkowanych oraz poszycia. Wszystkie wykorzystane materiały sprawiają, że oferowane przez nas szalunki stropowe na sprzedaż w Opolu, charakteryzują się dużą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy też duże przeciążenia.

Wysoka trwałość i bezpieczne użytkowanie

Zastosowane materiały oraz technologie konstrukcyjne to bardzo istotne atuty naszych produktów. Oferowana przez nas sprzedaż szalunków stropowych obejmuje sprzęt, który jest trwały oraz łatwy w montażu. Zapewnia on wygodną i przede wszystkim bezpieczną pracę. Każdemu klientowi dajemy dostęp do wielu rodzajów szalunków stropowych, które są przystosowane do zróżnicowanych zastosowań i wymagań oraz projektów. W razie potrzeby realizujemy nawet bardzo nietypowe zamówienia.

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Bogata oferta i wysoka jakość produktów to bardzo istotne atuty prowadzonej przez nas sprzedaży szalunków stropowych w Opolu, ale nie należy zapominać o profesjonalnej obsłudze klientów. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie udzielają różnych porad z zakresu użytkowania określonych rozwiązań. Odpowiadają oni również na pytania i wątpliwości klientów. Zawsze pomagamy w wyborze najlepszych produktów – idealnych do standardowych czy bardziej wymagających prac budowlanych. Obsługujemy inwestorów prywatnych czy też firmy specjalizujące się w realizacji usług budowlanych oraz remontowych.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu