Wynajem szalunków ściennych

Wynajem szalunków ściennych

Oferowany wynajem szalunków ściennych jest doskonałym pomysłem w przypadku przedsięwzięć budowlanych. Doskonale zabezpieczają różne konstrukcje i wyróżniają się dużą nośnością, dlatego sprawdzą się nawet przy wymagających inwestycjach. Proponujemy również transport szalunków do ustalonego wcześniej miejsca oraz indywidualną wycenę. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania okażą się skuteczne.

Oferujemy do wynajmu szalunki ścienne MAXIM, które stanowią uniwersalny system szalunkowy, do zastosowania w każdym obszarze. System MAXIM został zaprojektowany aby sprostać wymaganiom naszych klientów w każdym obszarze zastosowania danego sprzętu. Dzięki temu system MAXIM może zostać wykorzystany w sporządzaniu szalunków w domowej piwnicy, okrągłych murów, szybów wind jak i ścian podporowych. Zaletą tego systemu jest lekka rama aluminiowa (65,0 kg, płyta 300cm x 100cm), pozwalającym zaoszczędzić czas i koszta. Nie wymaga zastosowania dźwigu, można ją wykorzystać także do niewielkich przedsięwzięć, wymaga jedynie zastosowania manualnego. Elementy szalunkowe MAXIM umożliwiają także konstruowanie murów wielokątnych. Promień elementów 300 x 100 cm wynosi 4 m. Przy każdym zderzeniu elementów powstaje kąt 15°.

Wypożyczalnia szalunków ściennych 

Nasze szalunki na wynajem są dobrym rozwiązaniem dla firm, które nie potrzebują stałego dostępu do takich elementów, a więc kiedy dana inwestycja odbywa się raz na dłuższy czas. To spore ułatwienie, ponieważ brak konieczności kupna takich konstrukcji nie tylko powoduje oszczędność finansową, ale też nie wymusza ich przechowywania. Szalunki dla większych przedsięwzięć zajmują dużo powierzchni magazynowej.

Profesjonalne szalunki ścienne – wynajem 

Wynajem szalunków ściennych kierujemy do mieszkańców oraz okolic. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, które wyróżniają się łatwością użycia oraz wytrzymałością, dlatego na pewno sprawdzą się podczas najbardziej wymagających zadań. To nie wszystko, jeżeli klient ma taką potrzebę, to może od nas wykupić szalunki ścienne po okresie wynajmu. Zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb!

Wiemy, że mimo prostoty użycia, szalunki ścienne nadal wymagają długotrwałej pracy podczas ich ustawiania, zwłaszcza w przypadku dużych przedsięwzięć. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować montaż wykonany przez naszych pracowników. Wymagane ogrodzenie powstanie więc stosunkowo szybko, nie będzie też konieczności zatrudniania własnej ekipy do montażu lub rozpraszania pracowników dodatkowymi zadaniami. Oferowane szalunki zawsze są najwyższej jakości – cenimy sobie profesjonalizm i owocną współpracę, dlatego regularnie dokonujemy kontroli proponowanych produktów.

Indywidualne podejście do współpracy

Jeśli klient ma szczególne potrzeby i inwestycja wymaga bardziej specjalistycznych rozwiązań, to postaramy się dopasować oraz wymyślić skuteczne konstrukcje, które na pewno pozwolą stworzyć potrzebne zabezpieczenia, nawet w przypadku niestandardowego położenia terenu czy specyfiki przedsięwzięcia. Nasze szalunki ścienne wyróżniają się wytrzymałością i są odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, dlatego mogą być używane nawet zimą czy w miejscu wyjątkowo wilgotnym lub narażonym na działanie skrajnych temperatur.

Koszt współpracy z naszą wypożyczalnią szalunków ściennych jest zawsze ustalany indywidualnie, dzięki czemu klient może liczyć na przystępne warunki wynajmu, a także idealne dopasowanie do swoich potrzeb. Oferujemy również profesjonalne doradztwo, na przykład w zakresie doboru odpowiedniej ilości szalunków czy zaplanowania czasu wypożyczenia względem danego przedsięwzięcia. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu