Sprzedaż szalunków ściennych

Prace budowlane i remontowe wykonywane na rusztowaniach bardzo często wiążą się z koniecznością stosowania różnych specjalnych elementów i konstrukcji. Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalny wynajem i sprzedaż szalunków ściennych. Są to wysokiej jakości elementy wykorzystywane do prowadzenia różnego typu prac budowlanych związanych z betonem. Szalunki wykorzystuje się między innymi do wznoszenia rusztowań ścian, podczas tworzenia różnych budowli. Dla prawidłowego komfortu i bezpieczeństwa pracy niezbędne jest stosowanie dobrze ustawionego i wymierzonego sprzętu o bardzo dobrych parametrach z zakresu trwałości i możliwości regulacji. Nasza oferta obejmuje sprzedaż szalunków ściennych w Opolu oraz dla klientów z innych miast. Elementy te spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe, są zgodne z obowiązującymi normami, a dodatkowo nasz asortyment można bez większych problemów dopasować do zróżnicowanych potrzeb, wymagań klientów i zastosowań.

Szalunki ścienne – sprzedaż w Opolu i innych miastach

W naszym szerokim asortymencie możesz znaleźć szeroką gamę płyt szalunkowych o zróżnicowanych rozmiarach i gabarytach. Dzięki bogatej ofercie możesz bez żadnych problemów przygotowywać różnego rodzaju konstrukcje, które gwarantują efektywne i przede wszystkim bezpieczne wykonywanie różnych zadań o charakterze budowlanym czy też remontowym albo konserwacyjnym. W zależności od potrzeb klienta dostarczamy szalunki do ścian prostych, łukowych czy też jednostronnych. Posiadamy wiele standardowych kształtów i rozmiarów, ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania przygotowywane na wymiar, zgodnie z indywidualnymi i często bardzo nietypowymi wytycznymi. Warto więc zwrócić uwagę na oferowaną przez nas sprzedaż szalunków ściennych, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić zamawiającym kompleksową ofertę oraz niezwykle profesjonalną obsługę klienta na etapie wyboru rozwiązań i ich dostarczania.

Dlaczego warto wybrać nasze szalunki?

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości szalunki ścienne. Są to rozwiązania wykonane z trwałych materiałów, odporne na uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne czynniki zewnętrzne czy też nawet bardzo silne obciążenia. Wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania są tworzone w oparciu o technologie zgodne z nawet najbardziej rygorystycznymi normami z zakresu jakości czy też bezpieczeństwa. Każdemu więc zapewniamy produkty, które przekładają się na skuteczną i bezproblemową realizację zleceń. Zaletą naszych szalunków jest możliwość wielokrotnego montażu, zapewnienie gładkiej powierzchni bez tynkowania, odporność na duże obciążenia oraz łatwy montaż i demontaż. Nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta i do konkretnych projektów budowlanych czy też remontowych. Udzielamy również porad z zakresu użytkowania szalunków i odpowiadamy na pytania oraz wątpliwości.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu