Sprzedaż rusztowań

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości rusztowań, ogrodzeń oraz innych zabezpieczeń i elementów ułatwiających sprawne, a także bezpieczne wykonywanie prac budowlano-remontowych to oferta naszej firmy na pewno spełni Twoje oczekiwania. Specjalizujemy się w wypożyczaniu oraz dystrybucji wielu trwałych i praktycznych konstrukcji. Usługi obejmują między innymi sprzedaż rusztowań. Są to bardzo praktyczne rozwiązania, umożliwiające bezpieczne i bezproblemowe wykonywanie prac remontowych czy też budowlanych na wysokości. Warto korzystać z naszej oferty ze względu na jej liczne atuty.

Sprzedaż rusztowań – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim warto sięgnąć po nasze rusztowania na sprzedaż ze względu na bogatą ofertę dostępnych elementów konstrukcyjnych. Każdy może więc bez większego problemu znaleźć rusztowania o zróżnicowanej konstrukcji i wielkości, które są dopasowane do wielu zastosowań i potrzeb użytkowników. Szeroki wybór sprawia, że z naszej oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, planujący jakieś drobne prace na wysokościach oraz firmy remontowe, budowlane czy też specjalizujące się w usługach z zakresu mycia elewacji lub okien w wysokich budynkach.

Profesjonalna obsługa wszystkich klientów

Pracownicy naszej firmy zawsze kładą nacisk na maksymalne zadowolenie klientów. To właśnie dlatego opracowujemy wiele praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb zamawiających. Jesteśmy w stanie dopasować się do konkretnych projektów oraz standardowych i bardziej wygórowanych wymagań osób oraz firm zainteresowanych naszymi produktami. Warto dodać, że oferujemy nie tylko sprzedaż rusztowań elewacyjnych w Opolu, ale również ich wynajem na krótszy lub dłuższy czas. Każdy może więc dopasować naszą ofertę do swoich oczekiwań.

Nasza firma zapewnia wynajem i sprzedaż rusztowań. Są to elementy konstrukcyjne charakteryzujące się wysoką jakością. Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje zostały wykonane z bardzo trwałych materiałów, które są odporne na różnego rodzaju przeciążenia, uszkodzenia mechaniczne czy też niekorzystne czynniki pogodowe. Dzięki takim parametrom i zaletom nasze produkty mogą być wykorzystywane do użytku zewnętrznego. Tworząc i dostarczając elementy konstrukcyjne, dbamy o wszelkie obowiązujące normy oraz o jak największe zadowolenie naszych klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych rozwiązań są pozytywne opinie wielu zadowolonych osób oraz firm.

Bezproblemowa obsługa zamówień

Warto też zaznaczyć, że oferowana przez nas sprzedaż rusztowań elewacyjnych wiąże się z możliwością skorzystania z profesjonalnej i sprawnej obsługi zamówień. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub internetowego w celu ustalenia konkretnych wymagań, terminu dostarczenia rusztowań oraz ceny. Nasi pracownicy chętnie pomagają w dopasowaniu odpowiednich rozwiązań do konkretnych potrzeb. Jesteśmy w stanie spełnić standardowe oraz bardziej wygórowane wymagania klientów.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu