O firmie

O NAS

INTERGET

Firma INTERGET powstała na strukturze firmy GET która od roku 2004 była liderem w dziedzinie produkcji i sprzedaży rusztowań oraz innego sprzętu wykorzystywanego na budowie.

Dzięki zaufaniu grona klientów na zakup swojego sprzętu właśnie u Nas, udało się nam się zdobyć mocną pozycję na rynku nie tylko polskim ale zagranicznym.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania rodzimego rynku rozpoczęliśmy w 2007 roku produkcję własnego rusztowania fasadowego PLATINO, wymiarowo odpowiadający systemowi Plettac oraz rusztowania LIBERO, wymiarowo dopasowanego do rusztowań typu Layher. W roku 2009 rozpoczęliśmy produkcję rusztowania RUBINO wymiarowo dopasowanego systemu Rux, stając się tym samym jedynym w Polsce producentem tych trzech podstawowych systemów, spotykanych na naszych budowach.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

100%

zadowolonych klientów

+10

lat doświadzcenia

100%

zadowolonych klientów

Wieloletnie doświadczenie

W roku 2014 firma INTERGET w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego, zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej jaki rynku krajowego rozszerzyła swoje usługi w zakresie wynajmu i zaopatrzenia w sprzęt i maszyny budowlane. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej, kompleksowo dostarczamy na budowy sprzęt niezbędny do realizacji inwestycji – głownie szalunki, rusztowania i ogrodzenia tymczasowe oraz inne – na specjalne zamówienia naszych klientów.

Zespół tworzący Naszą firmę to specjaliści, którzy pracują w branży budowlanej od 2004 roku i obsługują kontrahentów nie tylko w Polsce ale również w Europie Zachodniej jak i Środkowo-Wschodniej.