Wynajem szalunków stropowych

Wynajem szalunków stropowych 

Wynajem szalunków stropowych jest przeznaczony dla klientów planujących zarówno mniejsze, jak i większe przedsięwzięcia. Tego rodzaju produkty są doskonałym ułatwieniem podczas budowania stropów, ale mogą się sprawdzić także w przypadku tworzenia mniejszych tuneli. Oferujemy odbiór osobisty lub transport we wskazane wcześniej miejsce. Wypożyczając szalunki u nas, można liczyć na w pełni profesjonalną współpracę.

Oferujemy szalunki stropowe INTERStrop, czyli uniwersalny system do szybkiego deskowania stropów. Bardzo dobrze sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym lub inżynieryjnym gdzie ukształtowanie stropu wymusza zastosowanie systemu łatwo dopasowującego się do konfiguracji rzutu. Na system INTERStrop składają się dźwigary H20, sklejka-płyta trójwarstwowa, trójnóg, głowica podtrzymująca dźwigar oraz podpora regulowana. Podpory utrzymywane są w pozycji pionowej przez dołączane trójnogi. Tam gdzie ze względu na znaczną grubość stropu lub jego wysokość (od podłoża) przekraczającą 5,50 m, nie można zastosować podpór zastępujemy je wieżami podporowymi. Wszystkie elementy systemu są na tyle lekkie, że można przenosić je i montować bez pomocy żurawia.

Wypożyczalnia szalunków stropowych

Proponowany wynajem szalunków stropowych jest wygodnym rozwiązaniem dla wielu klientów. Istnieją sytuacje, w których nie będzie konieczne kupno zestawu takich produktów, na przykład jeśli firma realizuje jedynie mniejsze inwestycje. Wypożyczenie nie jest drogie, dlatego na pewno się zwróci. Liczne firmy nie dysponują na tyle dużą powierzchnią magazynową, by przechowywać takie konstrukcje i wolą składować bardziej potrzebne akcesoria i materiały. Niezależnie od powodu, zawsze staramy się zapewnić szalunki stropowe we wskazanym czasie.

Wysokiej jakości szalunki stropowe – wynajem

Wszystkie elementy naszych szalunków stropowych są stworzone ze sprawdzonych materiałów. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe, ale przy tym stosunkowo lekkie, dlatego cechują się prostotą użycia. Zapewniamy, że są dobrym rozwiązaniem nawet dla najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć. Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Dostarczenie elementów wadliwych do klienta jest dla nas niedopuszczalne, dlatego wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie akcesoria podlegają cyklicznym, dokładnym kontrolom, żeby do minimum ograniczyć spadek efektywności budowanej konstrukcji z szalunków.

Oferujemy wynajem szalunków stropowych, które są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, dlatego można z nich z powodzeniem korzystać w przypadku skrajnych temperatur, deszczów i nie tylko. Jeśli klient ma taką potrzebę, to po zakończeniu współpracy dotyczącej wynajmu szalunków stropowych możemy zaoferować ich odsprzedanie lub dostarczenie produktów nowych w stosunkowo atrakcyjnych cenach.

Można nam zaufać!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiemy, czego mogą potrzebować nasi klienci. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam również zaoferować profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru ilość szalunków, jak i czasu wynajmu i nie tylko. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcąc najlepiej dopasować się do preferencji i potrzeb naszych klientów, cena współpracy w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie i zależy np. od wielkości inwestycji, miejsca docelowego placu budowy czy okresu wynajmu. Nasza wypożyczalnia szalunków stropowych w Opolu może zapewnić również dostarczenie produktów w inne lokalizacje. Prosimy o telefon w celu ustalenia takiej możliwości.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu