Wynajem ogrodzeń ażurowych

Oferujemy wynajem ogrodzeń ażurowych, stawiając na doskonałą jakość i kompleksową obsługę. Cały czas się rozwijamy i podążamy za zmieniającym się rynkiem budowlanym. W zakres naszych usług wchodzi także możliwość zakupu lub wynajmu szalunków stropowych, ogrodzeń tymczasowych, rusztowań czy szalunków ściennych. Stawiamy na pełen profesjonalizm i dbamy o Twoje zadowolenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą już teraz.

Wynajem ażurowych ogrodzeń

Ogrodzenia ażurowe na wynajem to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje skorzystać z takiego rozwiązania bez konieczności zakupu kosztownych sprzętów. Z naszą pomocą dobierzesz idealne ażurowe ogrodzenie, które z powodzeniem wykorzystasz na placu budowy. Proponujemy do wynajmu kilka rodzajów konstrukcji:

  • bariera koncertowa,
  • panel pełny,
  • panel ażurowy.

W zakresie wypełnienia przęsła zapewniamy blachy trapezowe, poprzeczki pionowe i siatki stalowe zgrzewane. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Priorytetem jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny.

Ogrodzenia budowlane ażurowe wynajem 

Nowoczesne ogrodzenia ażurowe zastosujesz w wielu miejscach – od placu budowy po imprezy masowe. Takie rozwiązanie pozwoli też wygrodzić strefy magazynowe i zabezpieczyć wykopy skarp. Korzystając z ogrodzenia ażurowego, możesz wyznaczyć ciągi pieszych, jak też zabezpieczyć wykopy. Plusem jest z pewnością oszczędność czasu i kosztów. Atrakcyjne ceny w połączeniu z solidnym wykonaniem pozwolą uzyskać pożądane efekty.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, zajmujemy się montażem i demontażem ogrodzeń oraz transportem w wyznaczone miejsce. Specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualny projekt ogrodzenia, a po zakończonych pracach istnieje możliwość odkupu. Ponadto realizujemy wiele zamówień specjalnych, projektując dane ogrodzenia do położenia terenu i specyfikacji inwestycji.

Czym jest ażurowe ogrodzenie?

Ażurowe ogrodzenie jest we wnętrzu wypełnione siatką i posiada przęsła z rur. Rozmiar oczek siatki jest zależny od Twoich oczekiwań. Mniejszy prześwit sprawdzi się podczas zabezpieczenia festiwali i koncertów – utrudnia wspinanie się na ogrodzenie. Jeśli chodzi o rzadsze sploty, mogą one pełnić funkcję informacyjną i zapobiegać wypadkom w pracy na budowie.

Tego typu rozwiązanie pozwoli wydzielić strefy, jakie są zagrożone wypadkiem w przypadku prac na wysokościach i terenach, gdzie obowiązuje zakaz wstępu dla osób niepożądanych. Co ciekawe, prawidłowe oznaczenie pomoże też w kierowaniu ruchem. Barierki tworzą bezpieczne trasy dla samochodów i nie stanowią zagrożenia dla pracowników na budowie. Zastosowanie ogrodzenia ażurowego w magazynie wpływa na efektywne zarządzanie daną powierzchnią. Stanowi ochronę przed wtargnięciem złodzieja na teren magazynu. Kolejne miejsce wykorzystania to imprezy masowe, gdzie możesz ułatwić wyznaczenie danych stref dla widowiska i pracowników technicznych.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu