PANELE OGRODZENIOWE OPOLE

Szereg prac związanych z potrzebą odgrodzenia terenu roboczego wymaga zastosowania odpowiednich elementów. Przede wszystkim w wielu przypadkach konstrukcje tego typu pełnią funkcję wyłącznie czasowo. Z uwagi na szereg terminów, którym podlegają przedsiębiorcy, niezbędne jest, aby ogrodzenie terenu zajęło jak najmniej czasu. Takie zabezpieczenie chroni przed przedostaniem się przez osoby nieupoważnione na teren budowy.

Wynajem paneli ogrodzeniowych Opole

Dla klientów sporym udogodnieniem jest fakt, iż firma świadczy nie tylko usługi w zakresie wynajmu elementów tego typu. Dodatkowo oferujemy możliwość transportu ogrodzenia w miejsce docelowego, jak również jego montaż oraz demontaż. W przypadku napiętych terminów zatrudnienie doświadczonej ekipy w tego rodzaju pracach przekłada się na redukcję czasu potrzebnego na odpowiednie ogrodzenie terenu. Przed podjęciem się realizacji wykonywany jest projekt, na podstawie którego konstrukcja zostaje następnie ustawiona. Bardzo dużym udogodnieniem jest możliwość jej rozbudowy, z uwagi na system łączy, w które wyposażone są poszczególne przęsła.

Panele ogrodzeniowe w Opolu

Na podstawie potrzeb klienta wybierane jest najlepsze rozwiązanie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak również osobom postronnym. Możliwość wynajmu jest w szczególności atrakcyjnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorców działających w branży okołobudowlanej. Otrzymują oni gotowe rozwiązanie, które sprawdza się w stu procentach i pozwala na ochronę placu budowy.

Rozwiązanie to należy do bardzo uniwersalnych – o szerokim zastosowaniu. Nie tylko w przypadku placów budowy czy przestrzeni roboczych niezbędne jest stabilne i wytrzymałe ogrodzenie. Także przy okazji imprez staje się elementem obowiązkowym. Pomaga w oddzieleniu stref publicznych od prywatnych. Pozwala na łatwiejsze poruszanie się pomiędzy poszczególnymi lokacjami, poprzez wytyczenie ścieżek za pomocą paneli.

Możliwość realizacji indywidualnych zamówień

W oparciu o rozeznanie w terenie przygotowany zostaje indywidualny projekt. Podstawowymi kryteriami są cel postawienia rusztowania, jego lokalizacja, jak również topografia. Na tej podstawie dopasowane zostają poszczególne elementy, w celu stworzenia funkcjonalnego i wytrzymałego ogrodzenia. Doświadczenie nabyte w drodze wieloletniej praktyki, jak również wykwalifikowany personel pozwalają nam wykonywać wszystkie realizacje terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów. Dodatkowym atutem jest bogaty asortyment elementów nie tylko związanych z ogrodzeniami tymczasowymi, ale również szalunkami. Posiadamy konkurencyjne na rynku ceny. Stawiamy na rzetelność, terminowość i wysoką jakość świadczonych usług, ponieważ ważne są dla nas pozytywne i trwałe relacje z klientami.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu