Barierki koncertowe

Od lat wspomagamy sektor eventowy, oferując wynajem wysokiej jakości ogrodzeń tymczasowych. Szczególną popularnością cieszą się barierki koncertowe. Jest to bardzo pomocne rozwiązanie – szczególnie w przypadku dużych wydarzeń, gdzie trzeba kontrolować przepływ dużej liczby osób. Wynajem barierek koncertowych, który oferujemy to prosty i tani sposób na uporządkowanie przestrzeni każdego eventu.

Bezpieczeństwo i porządek na eventach – barierki koncertowe

Barierki koncertowe na wynajem to bardzo przystępne rozwiązanie, spełniające potrzeby współczesnych firm eventowych. Atrakcyjne warunki, które oferujemy, pozwolą Ci obniżyć koszty zabezpieczeń związanych z organizacją wydarzenia. Ponadto – nasze rozwiązania są bardzo skuteczne, co potwierdzają firmy z branży, z którymi mieliśmy okazję już niejednokrotnie współpracować.

Podczas dużych wydarzeń, w których uczestniczy wiele osób – ludziom towarzyszą zazwyczaj silne emocje. Często zdarzają się sytuacje stwarzające potencjalne zagrożenie. Wynajem barierek koncertowych pozwala wyznaczyć strefy, w których przepływ ludzi jest bezpieczny. Dzięki temu w sytuacji zagrożenia – tłum nie będzie narażony na niebezpieczeństwo i sprawnie przeprowadzi się cały proces ewakuacji.

Wynajem barierek koncertowych – jak wygląda współpraca z nami?

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest Opole. Wynajem barierek antytłumowych, który oferujemy, pozwala spełnić specjalistyczne wymogi bezpieczeństwa podczas organizacji wydarzenia. Jak potwierdzają opinie klientów – współpraca z nami przebiega rzetelnie i profesjonalnie. Każdej firmie oferujemy konkretne i przejrzyste warunki. Dzięki temu będziesz w stanie sam się przekonać, że skorzystanie z naszych usług po prostu Ci się opłaca.

Po uzgodnieniu szczegółów przystępujemy do realizacji błyskawicznie. Nie musisz się przejmować, jeśli goni Cię termin wydarzenia. Będziesz mieć pewność, że pojawimy się na czas. Kładziemy duży nacisk na jakość dostarczanych produktów. Nasze barierki koncertowe na wynajem w spełniają wszelkie standardy jakości. Są wytrzymałe, łatwe do przeniesienia i dostosowane do specyfiki takich wydarzeń jak koncerty, festyny czy festiwale.

Chcesz zabezpieczyć teren wydarzenia? Skontaktuj się z nami!

Regularnie współpracujemy z wieloma firmami eventowymi, które zajmują się organizacją różnych wydarzeń. Jeśli szukasz pewnego, solidnego i taniego sposobu na zabezpieczenie koncertu, festynu czy festiwalu – skontaktuj się z nami. Z pewnością będziemy w stanie uzgodnić warunki atrakcyjne dla obu stron. Po dogadaniu szczegółów oddajemy barierki do Twojej dyspozycji. Wybierz bezpieczne rozwiązanie i zagwarantuj ochronę wszystkim uczestnikom danego bezpieczeństwa. To również Twój komfort, nie musisz martwić się o nieprzewidziane wypadki i zdarzenia

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu