Transport ogrodzeń budowlanych

Rozpoczynając budowę, jedną z pierwszych rzeczy, o które musisz zadbać, jest jej stosowne zabezpieczenie. W tym celu stawia się specjalne ogrodzenie, które skutecznie uniemożliwi dostanie się na jej teren osobom nieupoważnionym. Biorąc pod uwagę, że w takich miejscach często znajdują się urządzenia i materiały o sporej wartości, dobrze jest wybrać firmę, która zagwarantuje pełne bezpieczeństwo – a taką jesteśmy właśnie my.

Ogrodzenie budowlane – co to takiego?

Mijając jakikolwiek plac budowy, widzimy, że ze względów bezpieczeństwa jest on odgrodzony. Do wykonania takiego zabezpieczenia stosuje się właśnie ogrodzenie budowlane. Czym się ono różni od zwyczajnego ogrodzenia z siatki? Po pierwsze – jest zdecydowanie trudniejsze do sforsowania. Jego przęsła są dosyć ciężkie i wykonane z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Oprócz tego, ze względu na zastosowanie i konstrukcję są one mobilne, dzięki czemu można je transportować z miejsca na miejsce, powiększać lub zmniejszać obszar, który obejmują, a także szybko i łatwo zamontować i zdemontować.

Ogrodzenia budowlane – transport 

Nasza firma zajmuje się wynajmem i sprzedażą różnego rodzaju ogrodzeń budowlanych. Dostarczamy je naszym klientom pod wskazany przez nich adres. Działamy na rynku już od wielu lat, pomagając w zabezpieczeniu placów budowy i nie tylko. Posiadamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy, by zagwarantować naszym klientom pełen profesjonalizm i wysokiej jakości usługi. Cały czas staramy się odpowiadać na zmieniające się wymagania, dopasowując optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się w Krapkowicach, jednak realizujemy transport ogrodzeń budowlanych w Opolu i okolicach tego miasta.

Transport ogrodzeń budowlanych i nie tylko

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się wynajmem, sprzedażą i transportem rozmaitych ogrodzeń: ażurowych, pełnych z blachy oraz barier antytłumowych. To jednak nie jest pełen wachlarz naszych usług. Wynajmujemy i sprzedajemy także szalunki ścienne, szalunki stropowe oraz rusztowania, które także są bardzo istotne na budowie.

Staramy się, aby proponowane ceny naszych usług były maksymalnie przystępne dla naszych klientów, ponieważ chcemy, aby każdy, kto potrzebuje profesjonalnych rozwiązań z zakresu zabezpieczenia placu budowy, mógł sobie na nie pozwolić. Jeśli jesteś więc zainteresowany naszymi propozycjami i potrzebujesz wysokiej jakości zabezpieczenia na placu budowy i nie tylko, to skontaktuj się z nami już dziś.

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu