Montaż i demontaż ogrodzeń budowlanych

W przypadku realizacji obiektów budowlanych w większych miastach niezbędne staje się wytyczenie przestrzeni placu budowlanego za pomocą specjalnego ogrodzenia. Stanowi ono formę zabezpieczenia przed osobami trzecimi, jak też podnosi bezpieczeństwo przechodniów. Tego rodzaju ogrodzenia mogą być swobodnie montowane i demontowane, co ułatwia ich użytkowanie. Także w przypadku innego typu robót, jak prace drogowe, rozwiązanie to może okazać się pomocne.

Demontaż ogrodzeń budowlanych 

Nasza firma specjalizuje się w montażu oraz demontażu ogrodzeń. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat, z wszelkiego rodzaju zleceń wywiązujemy się sprawnie i terminowo. Tak samo obiekty w ścisłym centrum miasta, jak również na jego obrzeżach wymagają odpowiedniego zabezpieczenia w trakcie budowy. Dotyczy to także budynków remontowanych. 

Montaż ogrodzeń budowlanych 

Ogromną zaletą tego rozwiązania jest jego mobilność. Poszczególne przęsła mogą być transportowane do dowolnego miejsca. Tam natomiast zostają złożone w celu stworzenia ogrodzenia. Dodatkowym atutem jest w zasadzie brak ograniczeń, jeśli chodzi o całkowity obwód. Poprzez łatwe łączenie pomiędzy przęsłami, całość może być dowolnie rozbudowywana.

Ogrodzenie demontaż 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Naszym klientom oferujemy zarówno montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych, jak też możliwość ich wypożyczenia. Dla podmiotu zainteresowanego oznacza to możliwość otrzymania w krótkim czasie, gotowego ogrodzenia budowlanego, które otaczać będzie plac budowy czy teren prac.

Sektor budowlany to nie jedyny obszar, w którym tego rodzaju rozwiązanie okazuje się elementem nieodzownym. Wszelkiego rodzaju imprezy masowe, organizowane na świeżym powietrzu, wymagają odpowiedniego zabezpieczenie terenu. Poprzez montaż ogrodzenia tymczasowego możliwe jest wytyczenie poszczególnych stref, takich jak ścieżki dla pieszych, ale też przestrzeni niedostępnych dla uczestników eventu. Rozwiązania tego typu, z uwagi na wysokiej jakości materiały, z których wykonane są ogrodzenia, jak też odpowiedni montaż, są bezpiecznie i wytrzymałe.

Ogrodzenia tymczasowe – doskonałe dla schronisk

W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba stworzenia przestrzeni tymczasowej dla zwierząt, ogrodzenie budowlane sprawdzi się doskonale. Podczas montażu istnieje możliwość uzyskania wielu figur, od kwadratu po okrąg, co dodatkowo ułatwia stworzenie przyjaznej dla zwierząt zagrody i wkomponowanie ogrodzenia w otoczenie

Magazyn główny

  • ul. Przemysłowa 10
    47-300 Krapkowice
    (8min. zjazd z A4 na DK 45)
    (10min. zjazd z A4 na DK 423/409)

Piórecki Bartek

Dyrektor Zarządzający

Formularz Kontaktowy

Close Menu